Zmrštiteľné fólie

ZMRŠTITEĽNÉ FÓLIE

Výrobné možnosti

Zmrštiteľná fólia sa používa, ako jednoduchá a atraktívna forma balenia. Balenie je pevné, odolné voči mechanickému namáhaniu a prierazu a veľmi univerzálne. Je využiteľná pre širokú škálu použitia. Ponúka vynikajúcu čistotu, lesk a je odolná voči prerazeniu.

Ako materiály pre ich výrobu sa používajú: PVC, POLYOLEFÍN, POLYPROPYLÉN a POLYESTER. Používajú sa pre skupinové balenie nápojov, mliečnych výrobkov, farmaceutických, kozmetických a chemických produktov.

Vlastnosti

Balenie je pevné odolné proti mechanickému namáhaniu. Vysoký lesk a transparentnosť. Má výbornú zvariteľnosť, pružnosť a pamäťové vlastnosti. Má vynikkajúce vlastnosti proti mlženiu a kondenzácií pár vo vnútri obalu, tým udržiava zabalený produkt neznehodnotený ani pri dlhšom procese skladovania. Dobrá zmraštiteľnosť fólie po oboch stranách. Sú vynikajúco potlačiteľné pre UV FLexo tlač. Dodávané v rôznych farebných prevedeniach: transparentné nepriehľadné , v metalických farbách.

Dodávamé tieto druhy zmrštiteľnej fólie:

PVC

Zmrštiteľná fólia ponúka vysokú zmrštiteľnosť už pri nízkych teplotách a vysokú odolnosť proti roztrhnutiu. Sú k dispozícii v rôznych pomeroch zmrštenia. Sú široko využívané pre nepotravinárske aplikácie.

POLYOLEFIN

Excelentná čírosť zvyšujúca prezentáciu baleného tovaru  s vynikajúcimi materiálovými vlastnosťami a jemnou povrchovou úpravou a výbornou zmrštiteľnosťou. Fólia je najlepšou voľbou pre skupinové balenie liečiv a potravín a tovarov rôzneho druhu.

Prevedenie: rukáv, polrukáv, film.
- Mikroperforácia.
- Perforácia.
- Skladanie.
- Rezanie a skladanie.
- Rezanie na požadovanú šírku.
- Sekanie na hárky, rukávy, polrukávy.
- Vysekávanie podľa požiadaviek.
- Delenie perforáciou.