Viacrstvé bariérové a vákuové fólie

About Project:

Bariérové fólie sú viacvrstvé fólie, zabraňujúce prieniku vody, vlhkosti, plynov a arómam. Kombinácia rôznych vrstiev z rôznych materiálov vytvára možnosti pre výrobu fólie podľa špecifických požiadaviek zákazníka. V kombinácii s hliníkovou fóliou vytvárajú nepriepustnú bariéru proti parám, rôznym druhom chemikálií a UV žiareniu.

Už pri minimálnej hrúbke fólie sa dajú dosahovať požadované vastnosti obalu, čo umožňuje ľahkú manipuláciu s takto zabaleným tovarom. Sú vhodne na balenie potravín, kde vlhkosť, kyslík a aróma znižujú životnosť a atraktívnosť balených produktov. Sú ideálne pre balenie syrov, mäsových výrobkov, v zdravotníctve, v elektrotechnickom a chemickom  priemysle.

Vlastnosti

Vyznačujú sa vysokou prehľadnosťou, leskom, variabilnosťou, mechanickou odolnosťou proti poškodeniu a tvarovým prispôsobením sa rôznym druhom balených produktov.Predlžujú životnosť balených tovarov a zvyšujú hygienické požiadavky pri manipulácií s takto balenými produktami.

Vinikajúce pre balenie potravín vo vákuu s použitím vymeny atmosféry (MAP) pri použití valcových baliacích strojov s tlačením dna v baliacích zariadeniach typu Flow-Pack.Vyznačujú sa výbornými vlastnosti pri nanášaní potlače.

Rozmerové modifikácie fólie

Fóliu dodávame navinutú v rolkách, podľa špecifikácie a požiadaviek zákazníka.
Hrúbka fólie: od 53 do 300 micr.
Šírka fólie: od 100 do 2400 mm

Posted on:

1. marca 2016

Client:

Themeforest
Share this:

Leave A Comment